Katarzyna Dziurdzia-Innes

architekt wnętrz

Od 2010 prowadzi studio projektowe Dziurdziaprojekt, Warszawa / Kraków. Wcześniej pracowała jako architekt wnętrz w biurze projektowym: O&O European Design oraz Tom Law&Associates, Nowy York.

Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, w Designskole w Kopenhadze (spacial design), w tym czasie zakończyła kurs w Royal Danish Academy of Fine Arts, (The human dimension u Jana Gehla), wcześniej kilka lat na malarstwie na ASP w Krakowie.

Anna Zaprawa

architekt wnętrz

Jest w zespole Dziurdzia Projekt od września roku 2020. Interesuje się współczesną architekturą i designem. Poza pracą kontynuuje studia magisterskie na Wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W wolnym czasie lubi czytać powieści kryminalne..

Agnieszka Wróbel

architekt wnętrz

Ukończyła studia I stopnia na Wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej ASP. Aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Dwukrotna stypendystka Stypendium Rektora za dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne. Dołączyła do zespołu Dziurdzia Projekt w marcu 2021r. Łącząc studia z pracą zawodową, buduje swoje doświadczenie projektowe.

W wolnych chwilach zajmuje się rysunkiem. Interesują ją podróże i historia sztuki.