Katarzyna Dziurdzia

architekt wnętrz

Od 2010 prowadzi studio projektowe Dziurdziaprojekt, Warszawa / Kraków. Wcześniej pracowała jako architekt wnętrz w biurze projektowym: O&O European Design oraz Tom Law&Associates, Nowy York.

Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, w Designskole w Kopenhadze (spacial design), w tym czasie zakończyła kurs w Royal Danish Academy of Fine Arts, (The human dimension u Jana Gehla), wcześniej kilka lat na malarstwie na ASP w Krakowie.

Paulina Margasińska

architekt wnętrz

Magister sztuki – architekt wnętrz po krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom 2008. Od 2008 do 2018 roku doświadczenie zdobywała między innymi: w Fabrykach Mebli Forte, w pracowni Katarzyny Kraszewskiej, u Jacka Tryca, oraz współpracując z innymi architektami wnętrz przy projektach i realizacjach.Od 2019 roku na stałe związana z Dziurdziaprojekt.

Kocha szczegół i dobre rysunki techniczne, planuje zakup roweru.

Ewa Haładyj-Proć

architekt wnętrz

Ukończyła studia pierwszego i drugiego stopnia na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie. Otrzymała Stypendium Rektora dla najlepszych studentów 2011-2015. Uczestniczka wystaw Comming Out Najlepsze Dyplomy ASP 2015, ,,POLISH DESIGN. Tommorow is Today” w ramach Salone del Mobile 2017, Wawa Design Festiwal, Meble AW. Pierwsze doświadczenia zawodowe zbierała w biurze Carbondale w Paryżu.

Zajmuje się projektowaniem wnętrz, wystawiennictwem, grafiką użytkową. Pracuje jako asystentka dydaktyczna w pracowni podstaw projektowania na Wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej ASP. Od 2019 związana z Dziurdzia Projekt. W międzyczasie ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim i została mamą Marianny.

Kostiantyn Portian

architekt wnętrz | grafik 3D

Zdobył tytuł architekta na Narodowym Uniwersytecie Technicznym w Łucku na Ukrainie. Ukończyl Akademię Grafiki Komputerowej ”STEP”. Od ponad 10 lat zajmuje się projektowaniem wnętrz i architekturą krajobrazu. Do zespołu Dziurdzia Projekt dołączył w 2018 roku i pracuje na stanowisku grafik 3D wykonując wizualizacje komputerowe projektowanych przestrzeni.

Jego hobby to pływanie. W wolnym czasie lubi aktywny odpoczynek na łonie natury.

Anna Zaprawa

architekt wnętrz

Jest w zespole Dziurdzia Projekt od września roku 2020. Interesuje się współczesną architekturą i designem. Poza pracą kontynuuje studia magisterskie na Wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W wolnym czasie lubi czytać powieści kryminalne..

Agnieszka Wróbel

architekt wnętrz

Ukończyła studia I stopnia na Wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej ASP. Aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Dwukrotna stypendystka Stypendium Rektora za dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne. Dołączyła do zespołu Dziurdzia Projekt w marcu 2021r. Łącząc studia z pracą zawodową, buduje swoje doświadczenie projektowe.

W wolnych chwilach zajmuje się rysunkiem. Interesują ją podróże i historia sztuki.