Katarzyna Dziurdzia

architekt wnętrz

Od 2010 prowadzi studio projektowe Dziurdziaprojekt, Warszawa / Kraków. Wcześniej pracowała jako architekt wnętrz w biurze projektowym: O&O European Design oraz Tom Law&Associates, Nowy York.

Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, w Designskole w Kopenhadze (spacial design), w tym czasie zakończyła kurs w Royal Danish Academy of Fine Arts, (The human dimension u Jana Gehla), wcześniej kilka lat na malarstwie na ASP w Krakowie.

Paulina Margasińska

architekt wnętrz

Magister sztuki – architekt wnętrz po krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom 2008. Od 2008 do 2018 roku doświadczenie zdobywała między innymi: w Fabrykach Mebli Forte, w pracowni Katarzyny Kraszewskiej, u Jacka Tryca, oraz współpracując z innymi architektami wnętrz przy projektach i realizacjach.Od 2019 roku na stałe związana z Dziurdziaprojekt.

Kocha szczegół i dobre rysunki techniczne, planuje zakup roweru.

Anna Zaprawa

architekt wnętrz

Studiuje na Wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dołączyła do zespołu Dziurdzia Projekt we wrześniu 2020r. Łącząc studia z pracą zawodową, zdobywa cenne doświadczenie projektowe.

Agnieszka Wróbel

architekt wnętrz

Studiuje na Wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dołączyła do zespołu Dziurdzia Projekt w marcu 2021r. Łącząc studia z pracą zawodową, zdobywa cenne doświadczenie projektowe.